Siç shihen dhe nga pamjet një grup burrash rreth moshave 30-40 vjeç ndodhen në një konflikt fizik. Shkaqet apo arsyet e këtij konflikti dhe veprimeve makabre ende nuk janë të qarta. Ngjarja ka ndodhur në mes të ditës në një vend Aziatik.

Pamjet tregojnë momentin kur individi drejton makinën duke i hipur sipër një personi prezent në konflikt, të tjerët të cilët përpiqen të shmangin këtë u detyruan të largohen duke lënë personin në mëshirën e fatit.

Pas këtij incidenti grupi iu hakërrehet personit brenda në makinë duke e dëmtuar makinën me sende të forta.

Për një moment shoferi hap derën e makinës dhe njëri nga personat e përfshirë në konflikt i vë flakën.

Pamjet kanë tmerruar banorët në momentin kur shoferi ka dalë nga makina duke u djegur ” për së gjalli”. Më pas persona përreth kanë ardhur në ndihmë mbi fikjen e zjarrit brenda në makinë dhe të trupit të individit, i cili me shumë mundësi ka vdekur në vend nga plagët e marra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu