Ish-gruaja e yllit të “Baywatch”, Jeremy Jackson u pa së fundmi duke jetuar në rrugët e Venecia Beach, pasi u zhduk nga syri i publikut dy vjet më parë.
Loni Willison është ish-modelja e fitnesit, e dikur i mahniste të gjithëve me pamjen e saj, ndërsa sot është e pastrehë dhe i mban mbeturina.37-vjeçarja ka shfaqur probleme serioze më shëndetin mendor.
Ajo u fotografua së fundmi teksa shtynte një karrocë me sendet e saj të vjetra. Willison i tha “The Sun” se ajo po ja del mirë dhe se nuk kishte pasur asnjë kontakt me Jeremy Jackson në vitet e fundit.
“Nuk kam marrë asnjë telefonatë. Kam gjetur ushqim dhe një vend për të fjetur. Kam ushqim në kosha dhe afër dyqaneve”, rrëfeu ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu