Vendi yne gjate paradites vijon te jete ne ndikimin e kthjellimeve dhe vranesirave, KU me te dukshme PARAQITEN ne zonat veri- verilindore. POR pasditja dhe nata sjellin shtim te vranesirave ne te gjithë territorin.

Temperaturat e ajrit do të vijojne të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -11°C deri në 9°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe ne det me shpejtesi 25 km/h nga drejtimi Lindor duke krijuar dallgëzim te paperfillshem.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu