Lost leather wallet on the ground and walking away person

Një qytetari nga Prishtia i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xhepi.

Çifti pasi e panë kuletën në tokë e morën dhe ikën nga vend i ngjarjes. Gazeta Express ka publikuar videon, ku shihen një djalë dhe një vajzë teksa marrin kuletën dhe largohen.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu