Gjykata e Vlorës jep burg përjetë per Kasem Pirjasin dhe 35 vjet burg për Hysnie Hoxhallarin, të cilët akuzohen për vrasjen e më pas djegien e bashkëshortit dhe vjehrrës së Hysnies.
Denimi i tyre do te kryhet në një burg të sigurise se lartë.
Kujtojmë se ngjarja ka ndodhur dy vite më parë, ku Hysnie Hoxhallari dhe Kasem Pirjasi pasi kanë vrarë Selkie dhe Olsi Hoxhallarin, i kanë vënë flakën shtëpisë për të fshehur ngjarjen. Mes
34- vjeçares dhe 28- vjeçarit ka pasur një romancë, çka i ka shtyrë ata të kryenin këto vrasje, duke tentuar fshirjen e provave të fajsisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu