Don Xhoni është një prej reperëve më të dashur për të rinjtë. Që prej vitin të kaluar ai është në qendër të vëmendjes dhe dëgjohet kudo.

Artisti, i quajtur fenomeni i karantinës, edhe këtë vit është duke mbajtur primatin e një prej yjeve më të pëlqyer e më të zëshëm në treg.

Projektet e tij po vijnë njëra pas tjetrës dhe së fundmi nëpërmjet një postimi në “Instastory” ka paralajmëruar për të gjithë fansat e tij një suprizë.

Ndonëse nuk ka zbuluar më shumë, në postimin e publikuar në InstaStory reperi shfaqet duke interpretuar këngën e re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu