Drejtori i shërbimit social në Elbasan ka rezultuar pozitiv me covid-19, ndërkohë që janë karantinuar edhe tre punonjëset e zyrës deri në marrjen e tamponit.

Drejtori i shërbimit social është konfirmuar pozitiv nëpërmjet skanerit.

Gjithashtu mësohet se është infektuar edhe një zyrtar i drejtorisë së pyjeve. Sot në Elbasan janë shënuar gjithsej 5 raste me Covid-19.

Një ditë më parë u identifikuan me COVID edhe 3 mësues dhe një nxënës si dhe dy punonjës të spitalit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu