Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lezhë. Mësohet se dy mjete që po lëviznin në drejtim në Lezhës kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në një kanal me ujë, në anë të rrugës.

Për pasojë, i plagosur ka mbetur një nga drejtuesit e mjeteve që është dërguar në spitalin e Lezhës. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu