Mbrëmjen e kësaj të marte janë raportuar të shtëna me armë zjarri në zonën e Mamurrasit. Sipas informacioneve bëhet e ditur se të shtënat kanë ndodhur si pasojë e një konflikti mes dy të rinjve.

Deri në këto çaste ende nuk ka persona të ndaluar nga autoritete për ngjarjen e ndodhur këtë mbrëmje në Mamurras, ndërkohë që policia është në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave që çuan në konflikt të rinjtë dhe për të mundësuar kapje e këtyre të fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu