Ditën e sotme është zyrtarizuar Joe Bide, si presidenti i 46-të i SHBA.

Në të njejtën kohë kur po zhvilloj ceremonia e inagurimit të Biden, disa të rinj të FRPD së Vlorës kanë mbushur zyrat e shtabit elektoral të PD Vlorë, ku i pranishëm ka qenë dhe drejtuesi politik për PD në këtë qark, Bujar Leskaj.

Ai prezantoi dy libra, ndër to dhe “Joe Biden-ëndërrimtari amerikan”, shkruar nga Evan Osnos dhe përkthyer nga Taulant Hatia.

Në fund Leskaj ka dhuruar disa libra me autografin e tij, dhe pse nuk është as autori dhe as përkthyesi i librit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu