Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në spitalin “8 Shtatori” në Shkup, ku një pacient i infektuar me koronavirus është hedhur nga kati i parë i spitalit dhe ka ndërruar jetë.

Raportohet se 71-vjeçari ishte shtruar në spital para pesë ditëve.

Nuk dihen ende shkaqet se përse është vetëvrarë, ndërsa grupi hetimor po heton zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu