Një trup i pajetë është konstatuar në tualetin e një shkolle fillore në Partesh, saktësisht në fshatin Budrigë e Ulët.

Viktima mësohet se ka qenë punëtor i një sholle tjetër, ndërsa emri i tij ende nuk është bërë publike për mediat.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rastit, ndërsa trupi i të ndjerit është dërguar për ekspertizë dhe pritet raporti mjeko-ligjor i cili do të përcaktojë shkakun e vërtetë të tragjedisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu