3 efektivë dhe 2 të paraburgosur rezultojnë pozitivë me COVID në paraburgimin e Elbasanit.

Efektivët po qëndrojnë në banesa dhe po kurohen, ndërsa dy të paraburgosurit janë dërguar në burgun e Lezhës në qendrën e trajtimit të sëmurëve me COVID në burgje.

Testit i janë nënshtruar edhe të burgosur të tjerë dhe administrata e burgut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu