7 efektivë të Drejtorisë së Policisë Durrës kanë dalë pozitiv me COVID-19. Mes tyre edhe drejtori i SHKB.

Fakti bëhet i ditur nga burime të kësaj drejtorie.

Menjëherë pas konstatimin efektivët janë vënë në karantinë në kushte shtëpie. Njëkohësisht po i nënshtrohen tamponit efektivë dhe drejtues të tjerë që mendohet se kanë qenë në kontakt.

Policia dhe institucionet shtetërore në Durrës rezultojnë më të prekurat në shkallë vendi me koronavirus duke u renditur menjëherë pas Tiranës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu