Aksident në seri në afërsi të tunelit të Kërrabës. Përplasen tre automjete, ka të lënduar.

Ngjarja ndodhi pak çaste më parë në hyrje të tunelit në aksin rrugor Elbasan-Tiranë.

Tre automjete u përfshinë në aksident një Benz, një Citroen dhe një Volkswagen.

Në vendngjarje ka shkuar policia e cila po kryen veprimet proceduriale.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të tij.

Ndërkohë njoftohemi se një tjetër aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin në afërsi të fshatit Pajovëm. Infoelbasani.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu