Identifikohet mjeku i urgjencës që u godit nga pacienti në Elbasan.

Ai është 55-vjeçari Sherif Kullolli me një eksperiencë të gjatë në këtë pavion.
Mjeku u godit dhe u fye me fjalë të rënda nga i riu me inicialet K.G. 29 vjeç.

Sipas burimeve, i arrestuari e ka pasur babanë në gjendje të rëndë dhe ka kërkuar nga mjeku që ta vizitojë sa më parë.

Pas këtij incidenti kanë reaguar bluzat e bardha të cilat kanë kërkuar më shumë siguri në ushtrimin e detyrës.

Komunikata e Policisë

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan.

Komunikata e Policisë

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan.

—–

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin:

N.R., 38 vjeç, banues në Cërrik, pasi dyshohet se i ka dhënë shtetasit A.G., ( i cili është proceduar penalisht në gjendje të lirë), një kartmonedhë të prerjes 2.000 lekëshe e dyshuar si e falsifikuar dhe ky shtetas ka shkuar në market për të blerë dhe gjatë kontrolli të ushtruar në banesën e shtetasit N.R., Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale 4 doza kanabis dhe 1 dozë kokainë.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu