Nuk iu bind urdhrit për tu dorëzuar, policia ekzekuton 71-vjeçarin Lefter Zhidru.

Ka pasur fund tragjik përplasja mes policisë dhe 71-vjeçarit Lefter Zhidro në Elbasan.

Prej 5 orësh ai u mbajt i rrethuar nga policia dhe forcat speciale por nuk u dorëzua.

Madje ai nisi të qëllojë sërish ndaj policisë.

Ndodhur në këto rrethana, forcat RENERA kanë ndërhyrë duke neutralizuar të moshuarin.

Në përplasjen me armë zjarri ai ka mbetur i vdekur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu