Mëngjesin e sotëm ka nisur vaksinimi i personaliteteve shqiptarë mbi moshën 80-vjeç.

Lista e plotë e personaliteteve të vaksinuara deri tani:

Tinka Kurti

Sherif Merdani

Aleksandër Meksi

Pirro Milkani

Alfred Moisiu

Margarita Xhepa

Roza dhe Dhimiter Anagnosti

Reshat Arbana

Besim Elezi

Fedhon Meksi

Personalitetet të cilët do të vaksionohen janë persona mbi moshën 80-vjeç të cilët kanë dhënë kontribut në fusha të ndryshme të vendit, si politika dhe arti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu