Ermal Fejzullahu mbetët një këngëtar i dalluar në skenën muzikore.

Duke qenë tejet aktiv me momente të ndryshme nga përditshmëria, ai shumicën e kohës kalon në lajm.

Këtë herë, i lumtur pranë vazjës së tij Erës këngëtari ka shkrepur një imazh të mrekullueshëm.

Theksojmë, ai dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu