Këngëtari shqiptar Ermal Meta ka zbuluar se së shpejti do të publikojë albumin e tij më të ri. Lajmin e ka bërë me dije vetë Ermali përmes një postimi në rrjete sociale, ku shprehet se albumi do të publikohet me 12 Mars.

“Përshëndetje miq, albumi im i ri ‘TRIBÙ URBANA’ do të lansohet më 12 Mars. Jam shumë i entuziasmuar dhe mezi po pres ta dëgjoni.Në këto kohë të vështira, ajo që më dha guximin të vazhdoj të ëndërroj është vetëdija se forca qëndron së bashku.

Nuk është lumturi nëse nuk e ndan, nuk është qesharake nëse nuk qesh me dikë. Unë do të pres për ju në # 12 Mars dhe e di se unë jam i ngazëllyer për të filluar këtë udhëtim’, ka shkruar Meta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu