Prej mëngjesit të kësaj të mërkure, dy fëmijë të mitur kishin humbur kontaktet me familjarët e tyre.

Gazetarja Lorena Kodra raporton për se fatmirësisht pas disa orësh kërkime nga forcat e policisë, fëmijët janë gjendur.

Bëhet fjalë për motër e vëlla 7 dhe 4 vjeç, ndërsa burime nga policia bëjnë të ditur se fëmijët janë gjendur rreth orës 13:00.

 

 

Fëmijët janë dorëzuar pranë familjarëve të tyre në gjendje të mirë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu