Aksident në autostradën Elbasan- Tiranë.

Përplasen dy automjete, siç shihet edhe nga pamjet makina tip Ford ka pësuar dëmtime të mëdha.

Nga përplasja e automjeteve janë plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Burimet bëjnë me dije se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur ngjarjen dhe për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu