Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës.

Në një ndertesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetëvarur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2021, në një ndertesë të braktisur në Shkozë, është gjetur e vetë’varur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu