Një 41-vjeçar në Bulqizë është arrestuar pasi ka dhunuar fizikisht nënën e tij. Mësohet se, pas marrjes së njoftimit se L.Xh. ishte duke i rrezikuar jetën të ëmës në banesën e tij, policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka neutralizuar dhe vënë në pranga 41-vjeçarin.

Këtij të fundit, gjatë kontrollit që iu bë, iu gjetën në trup edhe dy thikë. L.Xh. e ka dhunuar nënën e tij duke e goditur me dru, ndërsa ajo ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu