Grabitet gjatë natës “Xhamia Mbret” në Elbasan.

Paraprakisht, bëhet me dije se hajdutët, të cilët kanë qenë të maskuar, kanë grabitur arkën me para ku mblidheshin ndihma për të varfërit.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e saj dhe kapjen e autorëve.

Edhe herë të tjera hajdutët kanë vjedhur paratë e dhuruara për të varfërit në këtë xhami.

1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu