Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Brazil. Një grua xheloze ka hyrë në lokalin ku ndodhej bashkëshorti i saj dhe ka qëlluar për vdekje një 26-vjeçare që ishte ulur pranë tij.

Fotot tregojnë momentin e tmerrshëm kur 31-vjeçarja Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, është futur brenda me armë, duke shtirë disa herë në tavolinën ku ndodhej burri i saj së bashku me pesë miq.

Një nga plumbat goditi 26-vjeçaren në kokë, duke e vrarë menjëherë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu