Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur në Brazil. Një grua ka tentuar që të shpërndajë kokainë. Ajo ka hipur në një autobus që drejtohej për në Rio de Janeiro, ndërsa në bark kishte vendosur një shalqi për tu dukur si shtatzënë. Nga kqyrja e frutit, u pa që në brendësinë e saj ishte fshehur me katër pjesë kokainë në madhësi të tullave. Pas konstatimit, gruaja është arrestuar, teksa rrëfeu se drogën e kishte marrë në Paraguai dhe po planifikonte t’i dërgonte ato në Rio.

Burimi: dailymail.co.uk/joq.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu