Guardia Di Finanza ka ushtruar paraditen e sotme kontrolle nga ajri për lëndë narkotike në zonën e Elbasanit dhe Librazhdit.

Burime bëjnë me dije për abcnews.al se aksioni po vazhdon prej orëve të natës.

Kontrollet po vijojnë pikërisht në zonën ku rreth një muaj më parë policia sekuestroi rreth parë 1039 bimë kanabis. Nuk dihen ende detaje të tjera nga operacioni.abcnews

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu