Moderatorja e njohur, Luana Vjollca është shprehur krenare mbrëmjen e sotme që programi i saj ka grumbulluar miliona shikime në YouTube.

Luana e cilësoi emisionin “Shiko Kush Luan” si një “bebe” të saj dhe ai ka mbushur plot 4 vjeç.

Kështu u shpreh Luana në fillim të emisionit duke habitur kapitenët dhe publikun, të cilët duartrokitën kur dëgjuan se e kishte për emisionin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu