Këtë të shtunë (9 Janar), gjatë një puntate të “Shiko Kush Luan” Rezart Veleshnja bëri një deklaratë surprizuese për kolegun e tij.

I pyetur nga Luana se cili është sipas tij aktor që vlerësohet më shumë seç duhet, ai tha emrin e Gaz Pajës pa hezituar.

“E mbivlersojnë ngaqë është pjesë e politikës, për mua Gaz Paja. Politika ka patur gjithmonë emër të pistë dhe kërkon ta pastrojë emrin e saj me figura të artit, të cilët kanë emra të pastër. Kë kemi të pastër? Kemi aktorin! Le të marrim Gazin. Në këtë rast e mbivlerësojnë se duhet edhe ta shpërblejnë.”-u shpreh Veleshnja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu