Një i ri nga Lushnja i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Mësohet se 26-vjeçari B. H., banues në lagjen “Skënder Libohova”, është hedhur nga kati i dytë i një ndërtese.

Për pasojë, i riu ka humbur dhe jetën.

Grupi hetimor po kryen veprimet e më tejshme në vendngjarje për të bërë zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu