Policia e Tiranës ka bërë me dije se një 37-vjeçar është vetëhèdhur nga lartësia e një pallati në kryeqytet dhe për pásojë ka ndërruar jetë në mënyrë të menjëhershme.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Fushës së Aviacionit , ndërkohë që grupi hetimor dhe policia kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të saj.

Njoftimi i pôlicisë:Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 05.01.2021, tek ish-Fusha e Avacionit, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi D.K., 37 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu