Dashi- Përfitoni nga Hëna në shenjën e Luanit për të realizuar atë që ju intereson. Shpirt vëzhgues, tërheqës në aftësinë për të bindur të tjerët. Argëtohuni një një festë apo diskotekë.

Demi- Do kujdeseni në çdo moment për partnerin/en tuaj dhe do të afroheni akoma më shumë me njëri-tjetrin. Në planin financiar do të hidhni disa hapa të rëndësishme të cilat do ua ndryshojnë të ardhmen.

Binjakët– Në qoftë se partneri do të tregohet i ftohtë ndaj programeve tuaja të ditës për impenjime në punë ose nga dembelizmi, natyrisht përfitoni për t’u argëtuar me miqtë tuaj.

Gaforrja- Edhe pse shumë persona do të mundohen t’ua prishin planet sot juve që jeni në një lidhje. Në planin financiar do t’i merrni gjërat seriozisht dhe mos anashkaloni problemet e vogla.

Luani- Nëse keni kaluar një periudhë të tensionuar kohët e fundit, ka rrezik që situata të vijojë të mbetet jo e qetë për shkak se nuk do të pranoni gabimet. Sa i përket financave, tregohuni të kujdesshëm që gjendja të mbetet e kënaqshme.

Virgjëresha- Do t’i përkushtoheni studimit dhe punës dhe kjo do t’ju bëjë shumë mirë. Nga ky pushim dhe qetësi mund t’ju lindin ide të reja.

Peshorja- Do të jetë një ditë dinamike dhe e shkëlqyeshme. Do të udhëtoni me miqtë tuaj dhe gjithçka do të kalojë këndshëm.

Akrepi– Klima në çift do të jetë e paqëndrueshme gjatë kësaj dite. Do të keni debate dhe mosmarrëveshje të mëdha. Në planin financiar do ia dilni ta stabilizoni situatën.

Shigjetari- Do të keni kënaqësi personale të cilat ju favorizojnë si në profesionin tuaj ashtu edhe në projektet e reja. Do të keni një njohje të re, ndoshta një histori intriguese.

Bricjapi- Edhe pse profesioni është shumë i rëndësishëm për ju, kërkoni të mos sakrifikoni as partnerin tuaj as kohën e lirë. Do të jetë një ditë pozitive për të përfunduar punët e lëna përgjysmë.

Ujori- Një xhelozi e pazakontë do t’ju bëjë të dilni jashtë karakterit tuaj. Paqja është e mirë por duhet të jeni edhe shumë tolerantë.

Peshqit- Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si e kishit menduar gjatë kësaj dite. Mosmarrëveshjet me partnerin/en nuk do të kenë të ndalur. Në planin financiar do të luftoni fort dhe do i zgjidhni problemet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu