Dashi
Ka ardhur koha që ju të bëni një zgjedhje pasi edhe yjet janë në anën tuaj. Në dashuri, nëse duhet të sqaroni diçka, bëjeni atë në fundjavë.

Demi
Ju dëshironi të takoni njerëz të rinj dhe të zgjeroni horizontin tuaj në lidhje me sferën e dashurisë. Mund të ketë ndonjë mosmarrëveshje me dikë në punë.

Binjakët
Kjo është me të vërtetë një kohë e mirë për dashuri. Lajme të mira gjithashtu edhe gjatë punës, në krahasim me vitin e kaluar, shumë gjëra po zgjidhen.

Gaforrja
Duhet t’i jepni më shumë hapësirë dashurisë dhe ndjenjave pasi është dashuria që duket se ka humbur pak nga smalti i saj.

Luani
Keni një Hënë të favorshme që ju ndihmon në dashuri, por, nëse gjithsesi diçka duhet të shkojë keq, përpiquni të mos zemëroheni. Në punë, hiqni të gjitha të tepërtat.

Virgjëresha
Takimet e reja favorizohen për beqarët, ndërsa çiftet e qëndrueshme mund të mendojnë të bëjnë projekte të rëndësishme.

Peshorja
Do të jetë një ditë shërimi. Ju mund të përjetoni emocione të bukura në dashuri, dhe vetëm prisni të siguroheni. Edhe në punë, dita duket premtuese.

Akrepi
Ndiheni paksa të nënshtruar, mbase për shkak të problemeve të ndryshme financiare që ndikojnë edhe në dashurinë tuaj.

Shigjetari
Një ditë e nënshtruar sot në lidhje me dashurinë: nëse keni pasur disa mosmarrëveshje me partnerin tuaj, nuk ka nevojë të tërhiqeni nesër sepse disponimi juaj po vallëzon.

Bricjapi
Në fillim të javës yjet janë në anën tuaj të dashuruar dhe prandaj ka ardhur koha të përfshiheni. Në punë, shmangni konfliktet.

Ujori
Nëse e doni dikë përpiquni t’ia tregoni. Nesër është një ditë e përshtatshme për të pastruar çdo keqkuptim. Mund të ketë ngadalësime në punë.

Peshqit
Mundohuni të mos lodheni shumë. Ndoshta një takim mund t’ju nervozojë. Hëna jo në favor do ju sjellë disa keqkuptime në punë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu