Kryeministri në detyrë i Kosovës, Avdullah Hoti dhe njëherësh kandiat i LDK për këtë post në zgjedhjet e 14 shkurtit, po shijon këto ditë natyrën.

Hoti ka vizituar së fundmi Grykën e Kaçanikut, ndërsa ka shijuar edhe rrezet e diellit. Në një postim në rrjetet sociale, ai shfaqet mjaft i qeshur, me krah hapur.

“Verë gjithkah, edhe në Grykën e Kaçanikut”, ka shkruar Hoti në Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu