51-vjeçarit Preng Gjini, mesditën e 15 shtatorit i vendosën lëndë plasëse në makinë për ta “eliminuar”.

Makina shpërtheu në levizje dhe Preng Gjini fatmirësisht shpëtoi.

Ai ndodhet nën kujdesin e mjekëve pasi morri plagë të shumta dhe gjendja e tij ishte kritike.

Sipas burimeve gjendja e tij vazhdon akoma të jetë e rëndë dhe mjekët nuk po e përballojnë dot.

Ai rrezikon të humbasë njërin sy dhe u dërgua me urgjencë drejt Turqisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu