I riu shqiptar Mario Metaj , është klinikisht i vdekur për shkak se një plumb e ka goditur në pjesën e pasme të kokës.

Shqiptari po udhëtonte me një automjet në zonën e Patras, ndërsa besohet të ketë ndodhur për shkak të larjes së hesapeve nga një bandë rivale. Autorët i kanë prerë rrugën të riut, duke shkaktuar edhe një aksident rrugor.

Hetimet e policisë vazhdojnë me intensitet në mënyrë që të shfrytëzojnë çdo provë dhe çdo dëshmi që mund të hedhë dritë mbi motivet dhe të çojë autoritetet të autorëve të sulmit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu