Pas reagimeve të ndjekësve të emisionit “Hell’s kitchen” Renato Mekolli i kërkon kokurentes, Erkiadës, ndjesë publike nëpërmjet një postimi në instagram.

“Edhe shefi pendohet”, e nis ai reagimin e tij mbi situatën duke thëne se kurrsesi nuk ka dashur të ofendojë, por ka qenë një veprim i nxitur nga kuzhina dhe dëshira për perfeksion.
Është në kërkim të perfeksionit në kuzhinë dhe ndonjëherë e shtynë atë drejt gabimi! Mund të duket paksa e vështirë për ta besuar, por edhe shef Renato gabon! Gabimin që bëri puntatën e kaluar duke e quajtur ….”qorre” e ka kuptuar dhe për këtë nuk nguron që të kërkojë falje publike.

Është një ndjesë e ndjerë dhe jo një justifikim dhe këtë e thekson në reagimin e tij të bërë në një postim në profilin e tij në Instagram, ku bashkangjitur ka publikuar një foto me syze.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu