Asqeri Lybeshari, 69 vjeç, ka vdekur tek Blloku Fiqëve në Uznovë në tokën e tij. Kishte ndezur zjarr për djegien e shkureve dhe është asfiksuar nga tymi. Ka humbur kontrrollin dhe ka rënë mbi mbeturat që digjeshin ka ngelur i vdekur.

Ngjarja është aksidentale dhe ka ndodhur mbrëmjen e djeshme.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu