Largimi i Xhemi Shehut nga “Portokallia” ka qenë lëvizja më e bujshme e kësaj merkatoje verore në TV.
Megjithatë, duket se moderatoren e njohur do ta shohim në një ekran krejtësisht të ri dhe në një format ndryshe. Bukurosha ka publikuar një foto ku shihet në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj

Ajo është shfaqur në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj.
Me largimin e Bora Zemanit, “Treshat” kanë mbetur “Dy” dhe duket se ato kanë “peshkuar” Xhemi Shehun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu