Sipas MeteoAlb: Kthjellime dhe vranësira kalimtare mbizoterojne në të  gjithë vendin ditën e premte deri në orët e vona të pasdites kur pritet shtim i vranësirave në vendin tonë por pa rrezikuar reshje.

Temperaturat e ajrit ulen sërisht lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 18°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3-4 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu