Albana ka shkruar një mesazh inspirues.
Albana Osmani ka ndarë me ndjekësit një video, përmes së cilës përçoi një mesazh me shumë domethënie.

Moderatorja thotë se secili nga ne është dirigjent i fatit tonë, ngase ne zgjedhim se si e duam jetën tonë dhe askush nuk na e detyron dot.

Sipas Albanës, pavarësisht të gjithave, ti ke lindur me të drejtën e zgjedhjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu