Një nënë nga Cheshire e Anglisë e quajtur ‘Gruaja më e tatuazhuar në Britani’ ka zbuluar se si do të dukej pa artin e saj trupor.

Becky Holt, 33, nga Poynton, ka 95 përqind të lëkurës së saj të mbuluar me tatuazhe, me bojën në fytyrë, gjoks dhe veshë.

Makeup-i e bëri atë të dukej sikur ajo kurrë nuk kishte bërë tatuazhe në njërën anë të trupit.

Becky ndau një foto të transformimit në Instagramin e saj, duke thënë: ‘Unë dukem kaq e çmendur pa tatuazhe! Çfarë preferoni?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu