Dy persona kanë rënë në prangat e policisë për shkak se u kapën duke udhëtuar me një ambulancë në të cilin kishin fshehur 30 kg marijuanë.

39-vjeçari Francesco Minissale dhe 45-vjeçari Gregorio Fiumara u arrestuan në Messina, të Italisë, gjatë kontrollit nga policia, ndërsa ngarkesa u sekuestrua nga autoritetet.

Zbulimi i lëndës narkotike u bë nga një qen droge gjatë kontrollit të automjetit .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu