Policia greke arrestuan pasditen e djeshme një shtetas shqiptar 32-vjeçar për vjedhje në Selanik.

Mediat greke raportojnë se ai ishte kthyer në tmerrin e dyqaneve në Selanik.

Personi i arrestuar vodhi produkte të ndryshme ushqimore në zonën e Analipsi.

Hetimi i mëtejshëm zbuloi se personi i arrestuar është i përfshirë në gjashtë raste të tjera vjedhjeje nga dyqanet – në zonat e Panorama, Charilaou, Nikopolis dhe Kordelio, gjatë periudhës nga fillimi i tetorit 2020 deri në fillim të shkurtit 2021 .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu