KATEGORIA

CERRIK

Cërrik/ I sëmuri me COVID kurohej në shtëpi, ikin dritat mbetet pa oksigjen

  Një ngjarje e cila mund të kishtë përfunduar në tragjedi është shënuar mbrëmjen e djeshme në një fshat pranë Cërrikut. Mungesa e energjisë elektrike ka...

Befason sondazhi i realizuar me kryetarët e bashkive të qarkut Elbasan. Ja kush doli i pari!

Befasojnë rezultatet e sondazhit të zhvilluar me shtatë kryetarët e bashkive të qarkut të Elbasanit. Në sondazhin e radhës infoelbasani ftoi qytetarët që të...

Ish-Kryetari i degës së LSI për Cërrikun, Astrit Xhelili, i bashkohet Partisë Socialiste. Ja kush e zëvendeson

  Ish-Kryetari i degës së LSI për Cërrikun, Astrit Xhelili, i bashkohet Partisë Socialiste. Gjatë viteve të fundit Xhelili ka qenë në detyra të ndryshme, Drejtor...

Gara në mes të Cërrikut, përplasen “kokë më kokë” dy automjete

Dy automjete janë përfshirë në një aksident mbrëmje e kësaj të enjteje në qytetin e Cërrikut. Edhe pse kushtet e vështira të motit nuk...

Infektohet kryebashkiaku i Cërrikut me Covid-19/habit me këshillat: Vaksinohuni (Edhe pse ende në Shqipëri nuk ka ardhur asnjë dozë vaksine

Kryebashkiaku i Cërrikut Andis Salla ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se është infektuar nga Covid 19, dhe për këtë shkak është...

Portieri cërrikas i Turbinës, Vokli Laroshi, grumbullohet në kombëtaren e 21 vjeçarëve të Shqipërisë

Nga Mariglen Miraka Portieri cërrikas i Turbinës, Vokli Laroshi, grumbullohet në kombëtaren e 21 vjeçarëve të Shqipërisë Drejtuesit e skuadrës shpresa kuqezi kanë grumbulluar, për dy...

Autorë të mbi 8 vjedhjeve në Belsh, Cerrik dhe Elbasan/ Shpallen në kërkim nga policia

Policia Elbasanit ka shpallur në kërkim dy shtetas që kanë kryer vjedhje në Elbasan, Belsh dhe Cërrik. Shtetasit me inicialet A. S., 47...

Cërrik/ I morën benzin mjekut por ai i pikas dhe njofton policinë, çfarë ndodhi më pas me hajdutët e tmerrshëm nga Elbasani?

Policia e Elbasanit zbuloi një bandë hajdutësh që vepronte në këtë qark me dy qytete të preferuara, Cërrikun dhe Peqinin. Sipas policisë, banda ka...

Kryen 15 vjedhje me vlerë 50 milion lekë, zbulohet banda në Cërrik. Ndiqen nga policia, autorët braktisën makinën

Policia e Elbasanit ka dokumentuar 15 vjedhje të ndodhura në qytetin e Cërrikut me një vlerë rreth 50 milionë lekë. Banda është zbuluar pas hetimeve...

15 vjedhje me vlerë 50 milionë lekë në Elbasan, Cerrik dhe Peqin

Policia e Elbasanit ka dokumentuar 15 vjedhje të ndodhura në qytetin e Cërrikut me një vlerë rreth 50 milionë lekë. Banda është zbuluar pas hetimeve...

Lajmet e fundit