KATEGORIA

GRAMSH

Shiste drogë, kapet 35 vjeçari në Elbasan

Komunikata e Drejtorisë së Policisë Elbasan: Gramsh Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Arrestohet në flagrancë 35-vjeçari...

Vuan nga sëmundje e rëndë/ Mblidhen 17 mijë Euro për operimin e vajzës jetime nga Gramshi

Shqiptarët janë të varfër por me zemër të madhe. Janë mbledhur 17 mijë Euro për të kryer operacionin e Xhensilës, vajzës nga Kërpica e Gramshit...

Gramsh/ Gruaja denoncon burrin në polici, uniformat blu shokohen nga ajo që i gjejnë në shtëpi

Gramsh Parandalohet përshkallëzimi i mëtejshëm i një rasti të dhunës në familje. Falë reagimit në kohë të Policisë është bërë arrestimi në flagrancë i 60-vjeçarit...

Oda e Parisë në Muzeun e Gramshit!

Nga Blerina Llalla Dita Kombëtare e Trashëgimisë Kulturore teksa festohej me një ekspozitë fotografike modeste nga Muzeu Historik Kombetar aty në Kryeqytet me 100 foto...

Policët dhe mësuesit përhapin Covid-in në Gramsh. 4 raste të reja

  Në qytetin e Gramshit janë konfirmuar 4 raste të infektuar me koronavirus nga testimet që janë bërë. 4 rastet janë kontakte të 8 punonjësve të...

Një 70-vjeçare me Covid-19 nga Elbasani ka ndërruar jetë në spitalin infektiv.

Një 70-vjeçare me Covid-19 nga Elbasani ka ndërruar jetë në spitalin infektiv. Burime bëjnë me dije se e moshuara ka ndërruar jetë pak orë pasi...

Personazh/ Mbushi 50-vjeç, miqtë i bëjnë surprizën më të bukur shefit të zjarrfikëseve në Gramsh

  Ka mbushur 50-vjeç, dhe miqtë i kanë bërë një surprizën mjaft të këndshme Shefit të Repartit Zjarrfikës në Gramsh, Ilir Llapushi. Ata kanë përgatitur një...

Tetë policë të infektuar me COVID-19 në Gramsh

Sot është infektuar me covid një punonjëse e rendit duke e çuar në tetë numrin e efektivëve që janë prekur me koronavirus në Gramsh. Pas...

Tragjike në Gramsh. Shuhen brenda 24 orëve nga Covid vjehrra dhe nusja, në gjendje të rëndë kryefamiljari

Tragjedi në një familje në Gramsh, humb jetën nga Covid-19 një 55-vjeçare. Në këtë familje kanë qenë tre pjesëtarë të infektuar nga Covid -19, vjehrra,...

Mbyllet Zyra e Punës ne Gramsh / Drejtori rezulton pozitiv me Covid-19, e infektuar edhe bashkëshortja e tij mësuese

Ministria e Shëndetësisë, në përditësimin e të dhënave ditën e sotme, bëri me dije se në qytetin e Gramshit në 24 orët e fundit...

Lajmet e fundit

Policia greke kap tre shqiptarë me çanta me drogë në kufi dhe publikon emrat e tyre. Dy nga Elbasani

Policia greke ka bërë publikë emrat e tre shqiptarëve, të cilët në datën 16 tetor u kapën me 31 kilogramë marijuanë, në afërsi...

Enca ‘harbohet’ me veshje intime në krah të djalit muskuloz

Këngëtarja e njohur Enca po feston 25-vjetorin e lindjes. Organizimi për këtë ditë të veçantë duket se ka qenë tepër dinamik. Ajo ka ndarë...

295 raste të reja dhe 3 humbje jete. Statistikat e 24 orëve të fundit

Rekord infektimesh në Shqipëri, 3 humbje jete dhe 96 të shëruar në 24 orët e fundit Si asnjëherë më parë brenda një dite. Në 24...

Pasi u largua nga shtëpia e burrit, gjendet e pa jetë në degën e lisit 20-vjeçarja shqiptare

Në fshatin Poliqkë të Kamenicës dje rreth orës 16:45 është gjetur e várur në degën e një lisi Arbesa Musliu e cila dyshohet se...

E papritur/Plas mes presidentit dhe Lulzim Bashës, Meta: Trego peng i kujt je, përpiqu të bësh aq sa…

Presidenti i Republikës Ilir Meta gjatë një konference për mediat ka bërë një deklaratë të fortë duke theksuar se mbrojtja e Kushtetutës nuk është...

Nënës shqiptare i zhduken dy vajza, njëra prej tyre e mitur

Një grua nga qyteti i Ferizajit, Kosovë, në polici ka raportuar se nga muaji gusht janë zhdukur dy vajzat të saj, njëra prej të...

Tragjike! 34-vjeçari i jep fund vetes

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Tiranë. Mësohet se një 34-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Njoftimi: Tiranë/Informacion paraprak Me datë...

Gjarpri shtrëngon fort këmbën e gruas/ Vidioja që po është bërë virale në rrjet

Videoja e nje gruaje nga Australia është bërë virale në rrjetet sociale. Ndërkohë që po pastronte garazhin, gruaja vuri re se macja e...

Një tjetër vend tërhiqet nga gara e Eurovision 2021.

Pandemia ka bërë që Eurovision 2020 mos të realizohet në një skenë të mirëfilltë, duke shmangur kështu grumbullimin e njerëzve. Çka rezultoi e re...

Tentoi të vjedhë nafte/ Arrestohet punonjësi i pikës së karburantit

Një punonjës 36-vjeçar është arrestuar në Durrës pasi tentoi të vjedhë naftë në pikën e karburantit ku punonte. R.B, ishte i punësuar në karburantin në...