KATEGORIA

HOROSKOPI

Nëse ke lindur në një nga këto 5 shenja të horoskopit, je i destinuar për të qenë milioner

Gaforrja Jeni një shenjë shumë e vendosur dhe i arrini të gjitha qëllimet. E dini saktësisht se çfarë duhet të thoni në momentin e duhur...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 tetor 2020

Dashi Dëshirat do t’ju përmbushen dhe puna juaj do të fillojë të sjellë rezultate. Mos bëni gjykime të shpejta për njerëzit dhe motivet e tyre....

Horoskopi për ditën e sotme, 14 tetor 2020

Dashi Sot mund t’ju duhet të përballeni me disa tensione dhe ndryshime mendimesh që do t’ju bëjnë të ndiheni të irrituar dhe të shqetësuar. Vizita...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 tetor 2020

Dashi Tregohuni të duruar, pasi përpjekjet tuaja të vazhdueshme do të garantojnë sukses. Fillimi i ditës mund të jetë i mirë, por do të ketë...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 tetor 2020

Dashi Performanca e fëmijëve tuaj do t’ju sjellë kënaqësi të jashtëzakonshme. Me vetëm pak përpjekje, kjo mund të shndërrohet në një ndër ditët më të...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 tetor 2020

Dashi Sot mund t’ju duhet të përballeni me disa tensione dhe ndryshime mendimesh që do t’ju bëjnë të ndiheni të irrituar dhe të shqetësuar. Ndihma...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2020

Dashi Ekziston mundësia që të takoni dikë që do të futet menjëherë në zemrën tuaj. Do të dilni të fituar nëse i paraqitni mirë idetë...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 tetor 2020

Dashi Do të jetë një nga ato ditë kur do të ndiheni shumë komodë në vendin e punës. Kolegët do t’jua vlerësojnë punën dhe shefi...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 tetor 2020

Dashi Janë shumë probleme sot të cilat do t’ju pengojnë të arrini qëllimet tuaja. Yjet do parakalojnë shenjën tuaj dhe do t’ju sjellin shumë shqetësime...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 tetor 2020

  Dashi Pasuria juaj më e madhe është sensi i humorit. Përdoreni atë në avantazhin tuaj. Do të keni ide të reja të shkëlqyera që do...

Lajmet e fundit

Nëse ke lindur në një nga këto 5 shenja të horoskopit, je i destinuar për të qenë milioner

Gaforrja Jeni një shenjë shumë e vendosur dhe i arrini të gjitha qëllimet. E dini saktësisht se çfarë duhet të thoni në momentin e duhur...

75-vjetori i krijimit të OKB-së/ Meta shpreh mirënjohje për mbështetjen

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për 75-vjetorin e themelimit të OKB duke shprehur mirënjohje për mbështetjen e vazhdueshme sidomos në këtë vit fatkeqësish natyrore...

U martua me serb,prindrit e rrahin brutalisht

Një familje nga Bosnje-Hercegovina  është dëbuar nga Franca pasi kishin rrahur vajzën e tyre. Ata i kishin rruar flokët vetëm se ajo kishte dëshirë të...

Protesta në Napoli:”S’po na vret virusi, por ju.”

"S’po na vret Covid-i, po na vrisni ju”; me këto thirrje, qindra vetë, shumica të rinj mbushën rruget e Napolit, të indinjuar nga masat...

Prindërit rrahin vajzën brutalisht dhe i rruajnë flokët, nuk e pranuan martesën me serbin

Një familje nga Bosnja e Hercegovina është dëbuar nga Franca pasi kishin rrahur vajzën e tyre. Ata i kishin rruar flokët vetëm se ajo...

Makina përplas motorrin, drejtuesi në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Kamëz. Mësohet se një motor është përplasur nga një automjet. Nga ky aksident është konfirmuar...

Policia ndalon Lek Plepin, ai rebelohet. Ja çfarë ndodh mes tyre

Nuk ka kaluar shumë kohë që kur kryeministri i vendit urdhëroi që maska anti-covid të mbahet edhe në ambiente të hapuradhe kjo që në...

Ndërron jetë kirurgu që u aksidentua me makinë

Një kirurg i Spitalit të Lezhës ka ndërruar jetë pasi u përfshi në një aksident automobilistik pasditen e kësaj të premteje. Viktima është Q.Gjergji, i...

Zbardhet arsyeja e sherrit mes dy të rinjve në Librazhd. “Më ngacmoi motrën”

Pak minuta më parë në fshatin Hotolisht të Librazhdit u regjistrua një sherr për motive banale. Pas disa verifikimeve, janë zbuluar detaje të reja...

Zbardhet dëshmia e shoqes së ngushtë së shqiptares së zhdukur në Greqi: I dashuri i bëri bllok në facebook. Ka ndodhur diçka që… Ç’tha...

Familja shqiptare në Greqi vijon ende të kërkojë vajzën Artemisa Vasili, pas zhdukjes së një jave më parë në mënyrë misterioze në Koropi....