KATEGORIA

KURIOZITETE

Pamjet e një objekti misterioz në qiell janë bërë virale në internet

Pamjet e një objekti misterioz në qiell në Australi janë bërë virale në internet. Një banore në Gold Coast vuri re objektin e panjohur,...

Ishin njohur gjatë adoleshencës, por fati i ndau! Çifti ritakohet dhe martohet pas 70 vitesh

  Një burrë dhe një grua që ishin njohur që gjatë shkollës së mesme janë takuar gjatë pandemisë dhe janë martuar pas shtatë dekadash. Historia...

Nusja martohet me të ftuarin pasi dhëndri i arratiset nga dasma

  Një grua ka përfunduar duke u martuar me një mysafir në martesën e saj pasi dhëndri ishte larguar. Nusja që quhej Sindhu, do të...

E pazakontë/ Spitali i tha se burri i kishte vdekur nga koronavirusi, 4 ditë pas varrimit gruaja habitet kur e shikon në portën e...

  Një grua në zi, e cila mendonte se kishte varrosur burrin është shokuar kur e ka parë atë gjallë pas katër ditësh. Victoria Sarmiento kishte...

Shqiptari bëhet baba i katërnjakëve në Gjermani. Ndodh një herë në 100 vjet

Michaela Seidl dhe partnerit i saj Valmir Bytyqit janë bërë prindër të katërnjakëve në Klinikën e Gjinekologjisë në spitalin e Augsburgut. Kjo gjë ndodh...

A e dini se një pëllumb mund të shitet për 1.9 milion dollarë

Pëllumbat janë zogjtë më të vjetër të zbutur. Ata janë të famshëm jo vetëm për shpejtësinë, por edhe për pamjen e tyre. Ka më...

Astrologe Meri për 2021: Ja cilat janë shenjat më të favorizuara

12-Luani Do jenë në një kundershtim me Jupiterin dhe në kundërshtim me saturnin, do kenë një vit të vështirë në bashkëpunime, në martesë, të vështirë...

Kjo është shuma marramendëse që fiton Mariah Carrey me këngën e saj çdo vit për festat e fundvitit

  Disa njerëz i duan Krishtlindjet, e disa të tjerë i urrejnë. Mariah Carrey i përket këndit të atyre që i duan Krishtlindjet. Kjo sigurisht...

Ndodh fenomeni i çuditshëm më gjakun e shenjtorit

Për supersticizët italianë dita e mrkurë nuk ka qenë dhe aq e bukur, pasi pavarësisht lutjeve të besimtarëve gjaku i San Gennarios, mbrojtësit të...

Nusja infektohet papritur me Covid, dhëndri organizon dasmën e veçantë

Pandemia e Covid-19 ka sjell një periudhë shumë të vështirë, ndërsa ka penalizuar shumë aktivitete. Virusi thuajse ka ndryshuar çdo rutinë të personave në...

Lajmet e fundit