KATEGORIA

LIFESTYLE

Si ndryshoi jeta e Luana Vjollcës pas përndjekjes së djalit misterioz, tani shfaqet kudo me truprojë (fotot)

Moderatorja Luana Vjollca e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë së jetës, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje. Vetëm Luana ka...

“Jena shtu”, Fjolla Morina dhe partneri i saj mirëpresin të lumtur pjesëtarin e ri të familjes

Vetëm pak kohë më parë, Fjolla Morina mori propozimin romantik për martesë nga Fisnik Syla. Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë...

Nuk ka më dyshime! Fifi zyrtarizon lidhjen e saj me djalin misterioz

Disa muaj më parë mediat u pushtuan nga lajmet për dashurinë e pamundur të Fifit, e cila në një postim në Instastory shprehej se...

Fjolla Morina i mori burrin, shpërthen ish-gruaja e biznesmenit: Marrtë nga jeta atë që meriton!

  Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina bëri zhurmë pasi u kap me një armë zjarri pistoletë. Por jo vetëm kaq, në makinë ajo ishte me...

U rrah për marrdhënien e fshehtë, Brislida Rroku e dashuruar me djalin misterioz: Më në fund bashkë!

Brisilda Rroku është vajza nga Shkodra, e cila u dhunuá nga Margarita Gjoni, bjondia, e cila u çménd kur mori vesh se Brisi kishte...

Enca ‘harbohet’ me veshje intime në krah të djalit muskuloz

Këngëtarja e njohur Enca po feston 25-vjetorin e lindjes. Organizimi për këtë ditë të veçantë duket se ka qenë tepër dinamik. Ajo ka ndarë...

Dhëndri kujtohet pas një muaji se gruaja nuk ishte e virgjër. Çfarë thotë në polici: Fillimisht i tregova mamasë se…

  Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u...

Vildane Zeneli i vë syrin Jonit, djalit të Ardit Gjebresë një muaj pas prishjes së fejesës

Jon Gjebrea është djali i Ardit Gjebresë, i cili pavarësisht se s’është pjesë e televizionit, njihet për miqësitë e ngushta me artistët dhe këngëtarët,...

Berisha feston ditëlindjen. Sa vjeç bën lideri historik i demokratëve që nuk e njeh ‘tërheqjen’

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 76-të, ndërkohë që këtë lajm e ka ndarë dhe vetë me ndjekësit e tij në...

A është e lidhur me deputetin shqiptar? Aktorja i jep njëherë e mirë fund polemikave

Aktorja Arta Elezaj ishte të shtunën mbrëma e ftuar emisionin e Luana Vjollcës, ku në një pjesë të shoët, u pyet në lidhje me...

Lajmet e fundit

Si ndryshoi jeta e Luana Vjollcës pas përndjekjes së djalit misterioz, tani shfaqet kudo me truprojë (fotot)

Moderatorja Luana Vjollca e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë së jetës, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje. Vetëm Luana ka...

Sot e pranon/Jozefina Topalli pjesë e “Lëvizjes për ndryshim”.

Ditën e sotme ish-numri dy i kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, pranoi që do të bëhej pjesë e "Lëvizjes për ndryshim”, një projekt i...

Situata me koronavirusin në Elbasan/ Me COVID mësues të gjimnazeve dhe edukatore

Mes personave të infektuar me Covid në qytetin e Elbasanit një është mësues në shkollën e mesme “Mahir Domi”. Burime bëjnë të ditur...

U tha se “u pushtua nga djalli”, gjendet 26 vjeçarja e humbur

Ekipi i vullnetarëve për gjetjen e të humburve ka arritur ta gjejë Egzona Feratin- 26 vjeçare, e cila ishte zhdukur nga data 19 tetor....

299 raste të reja me covid/ Vdekje në Elbasan dhe Gramsh

Në 24 orët e fundit janë shënuar 299 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë nga 1315 testime të kryera në total ....

Aksident/ Humbet kontrollin e drejtimit, 19-vjeçarja mbetet e dëmtuar

Një makinë ka dalë nga rruga në aksin Lushnjë-Rogozhinë, dhe si pasojë është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe pasagjerët. Aksidenti ka ndodhur në orën 14:30 ...

Tornado e fuqishme në Gjirin e Lalzit/ Fenomen i pazakontë

Moti i keq me vranësia dhe reshje shiu që përfshiu pjesën më të madhe të vendit gjatë ditës së sotme ka sjellë  fenomene të...

Shpërthen në flakë makina/Policia tregon shkakun

Një makinë ka shpërthyer mbrëmjen e djeshme te Kthesa e Kamzës, ndërkohë që ishte e parkuar. Nga hetimet paraprake rezulton se shkak i shpërthimit të...

Shpërndante drogë në sasi të vogla/Arrestohet 38-vjeçari

Policia e Shkodrës ka goditur një tjetër rast të tentativës për të shpërndarë lëndë narkotike në doza të vogla duke arrestuar 38-vjeçarin me inicialet...

Aksidente më pak, por më shumë të vdekur/Specialistët:”Të digjitalizohen rrugët.”

Viti 2020 u cilësuar si viti i “Sigurisë Rrugore”, por vetëm në muajin shtator të këtij viti, duke e krahasuar me të njëjtën periudhë...